שטיפת מכוניות עד הבית

למכור רכב זו אחת מהמשימות המורכבות יותר שיהיה עליכם לעשות, ובמיוחד בארץ. הישראלים אוהבים להרגיש שהם רוכשים רכב "חדש מהניילונים", אפילו אם בפועל מדובר במכונית שעלתה על הכביש לפני חמש עשרה שנים. אחת מהדרכים לגרום לרכב שלכם להיראות נהדר לפני מכירה, ולא משנה מה שנת הייצור שלו- היא לנקות אותו בצורה היסודית ביותר האפשרית, ואת זה תוכלו לעשות רק במקום מקצועי המתמחה בכך. אבל מה עושים אם אין זמן לקחת את המכונית למכון מיוחד לשטיפה?

שטיפת מכוניות עד אליכם- מה זה?

אתם יכולים להיות רגועים – חברה המציעה שירותי שטיפת מכוניות שמגיע עד אליכם, לא תעשה עבודה פחות טובה מכל מכון חיצוני, ואולי אפילו תעלה עליו ברמת הניקיון של המכונית שלכם. המנקים יגיעו עד למקום שבו תקבעו, אם זה באמת אליכם הביתה, או למקום העבודה שלכם, ואיתם כל הציוד הנדרש על מנת להעניק לרכב שלכם את הצחצוח המיטבי.

למעשה בתוך המחיר שתשלמו על השטיפה- אתם מקבלים כמה יתרונות: גם רכב נקי ללא רבב, גם חיסכון בעלות הדלק, שהייתם מבזבזים על ההגעה למכון השטיפה, וגם זמן יקר שלכם, שבו אתם יכולים לעשות מה שאתם רוצים.

איך בוחרים חברה מקצועית המציעה שטיפת מכוניות?

מתוך ההיצע הגדול של החברות שמציעות שירות ניקיון רכבים נייד, קשה לבחור את המקום שתוכלו לסמוך עליו. מסיבה זו, חשוב לברר את כל הפרטים האפשריים על החברה, בטרם תזמינו את שירותיה. שאלו את כל השאלות ואל תתביישו:

  1. כמה אנשי ניקיון מגיעים?
  2. באיזה ציוד הם משתמשים?
  3. כמה זמן לוקח כל תהליך הניקיון?
  4. מהי עלות השירות?

שאלות כאלו ואחרות- פשוט תכתבו לעצמכם ברשימה שתכינו מראש, וכך תוכלו להשוות בין המקומות השונים. אם יש לכם חברים שיכולים להמליץ על חברה מסוימת- מה טוב, אבל זכרו שלכל נהג יש את הרגלי הנסיעה שלו, ורמת לכלוך שונה לחלוטין בתוך המכונית, מזו של חברו.

חברה שתבצע ניקיון יסודי עבור הרכב שלכם, תגרום לו להיראות במיטבו, מה שעשוי בהחלט לקבל משמעות כאשר תעמידו אותו למכירה- ו"לשווק" אותו הרבה יותר טוב עבור הקונים הפוטנציאליים שלכם.