בית בכפר – המקום המושלם להורים שלכם

מגיע שלב בחיים, שהחיים העצמאיים בבית הופכים למאתגרים מאוד, מבחינה בריאותית ונפשית כאחד. אתם כילדים להורים מבוגרים, בוודאי רוצים להשיב להם את האהבה והדאגה שהם נתנו לכם במהלך כל השנים. אחת מהדרכים לעשות זאת, היא לדאוג לכך שכאשר ההורים שלכם מגיעים לשלב שבו הם צריכים סיוע צמוד בהתנהלות היום-יומית, הם יוכלו לקבל אותו. כדאי להבין שעל אף המעבר לדיור מוגן- המבוגרים מעוניינים שהחיים שלהם יימשכו כרגיל. הם לא מוכנים לוותר, ובצדק, על שום פן בחייהם בשל גילם המתקדם, אלא להפך- רוצים להפוך את גיל הזהב לחלק יפה של החיים, ולחיות במקום כמו בית בכפר שבו אפשר להיות פעילים וליהנות כמו צעירים.

מה מיוחד בבתים שלנו?

הבתים מעוצבים כמו מתחמי מגורים רגילים, ממוקמים ברחבי הארץ וקיימים בגדלים שונים, החל מדירה בגודל סטודיו. דייר המעוניין להמשיך להתגורר בסטנדרטים גבוהים כפי שהוא רגיל בביתו הפרטי- בהחלט יכול להמשיך ולעשות זאת, ולבחור בדירה בגודל המתאים לצרכיו האישיים, באזור שהוא מרגיש אליו הכי מחובר. המתחם מאפשר חיי קהילה פורחים, לצד תחושת ביטחון הנוצרת בזכות סיוע והשגחה רפואית בכל שעות היממה.

כמה המגורים בדיור של בית בכפר עולים?

רבים תופסים את המגורים בדיור מוגן כמותרות, המתאימות אך ורק לבעלי ממון שיכולים להרשות לעצמם, אבל זה לא מדויק. גם כאשר אדם בוחר להמשיך לגור בביתו שלו בגיל מבוגר זה עולה לו כסף, בין אם בגלל משכנתא שנפרסה לאורך שנים או שכר דירה, וכן הוצאות גבוהות על מזון וחשבונות. ההשקעה הכספית במקרה של בית בכפר למעשה מותאמת באופן אישי עבור כל דייר, הן בהתאמת הדירה ליכולותיו הכלכליות, והן במסלולי תשלום נוחים.

לגור עם קהילה חמה ותומכת ולהרגיש צעירים

אין תחליף לתחושת שייכות, עבור אנשים בכל גיל, והתחושה הזו נוצרת רק כאשר אנשים יקרים ואהובים נמצאים סביבכם ועוטפים אתכם באהבה. בית בכפר מאפשר בדיוק את זה- אתם יכולים להמשיך להתראות עם המשפחה שלכם בכל עת, ממש כמו בבית. אבל בתוך כך תוכלו לבנות לעצמכם גם חיי חברה פעילים, ולהרגיש חלק בלתי נפרד מקבוצת החברים, שהם בעצם השכנים החדשים שלכם.