לימוזינה לחתונה במחיר זול

איך אתם מדמיינים את יום החתונה שלכם? מלבד ההתרגשות הרבה לקראת האירוע החשוב ביותר בחייכם, יש להניח שאתם גם קצת מוטרדים מכל ההכנות והסידורים שיש לכם לעשות. התקופה של לפני החתונה היא אינטנסיבית מאוד, ויום החתונה עצמו- מהווה את השיא שלה. הדרך לאולם האירועים שלכם מאיצה את הדופק של החתן והכלה, ולכן חשוב שתעשו אותה בצורה הכי מפנקת ומרגיעה שיש. הזמנת לימוזינה לחתונה עשויה לשדרג בכמה רמות את החוויה שלכם ביומכם המיוחד.

למה כדאי להזמין לימוזינה לחתונה?

קודם כל- המנטליות הישראלית שואפת תמיד להיות "כמו באמריקה", שבה כביכול הכול נוצץ ומלא בתהילה- שזה בעצם מה שמכונית כמו לימוזינה משדרת. אבל בפועל אין הרבה אנשים שבאמת נוהגים ברכבים מפוארים בחיי היום-יום שלהם.

דווקא בגלל שזה לא ממש שכיח לנסוע ברכב מדהים שכזה, יום החתונה מהווה עבור אנשים רבים את "התירוץ" היחידי בחייהם להעז ולנסוע בתוך מכונית כל כך מפוארת, להוציא את מיטב כספם על כך ולהרגיש "כמו המפורסמים" לכמה שעות. מעבר לרושם המדהים שהמכונית היוקרתית והארוכה הזו עושה על העוברים ושבים, השכרת לימוזינה לחתונה מאפשרת באמת נסיעה בסטנדרטים גבוהים, נוחות מרבית והרבה מאוד פינוקים, שלרוב כלולים בכל מקרה במחיר.

הזמנת לימוזינה לחתונה- כמה זה יעלה לי ומה השירות כולל?

השכרה של לימוזינה לאירועים יכולה להיות על בסיס שעתי, או יומי-עד שמונה שעות ל"יום עבודה" של הלימוזינה, ולכן חשוב שתבדקו עם עצמכם עד כמה גדול הוא התקציב שאתם מיעדים למטרה הזו, ומהם הצרכים שלכם- כלומר עבור כמה שעות אתם תצטרכו את המכונית.

מבחינת השירות- יש טווח רחב מאוד של אפשרויות לבחור מתוכן: החל מגודל המכונית עצמה, דרך הכיבוד והמשקאות שיהיו בתוכה, ועד לזהות הנהג אפילו- אתם יכולים לבחור האם תרצו לשכור את שירותיו של נהג צמוד, או לנהוג ברכב הזה בעצמכם. מחיר השכרה של לימוזינה לשעה אחת לא יעלה פחות מאלף שקלים, כאשר ליווי צמוד ליום שלם, יגיע בחלק מהחברות אפילו לחמשת אלפים שקלים. עם זאת, לחוויה של פעם בחיים אשר לימוזינה לחתונה מייצרת עבורכם, כנראה שזה שווה כל שקל.