הלוואה לכל מטרה

ההלוואות החוץ בנקאיות שניתן לקבל באמצעות האינטרנט, נוצרו בעיקר עבור שני סוגים של אנשים- כאלו אשר נקלעו באופן לא מתוכנן לבעיה כלכלית, וזקוקים מיידית לכסף על מנת לצאת מן ה"בור", ובנוסף גם אנשים שמעוניינים לבצע רכישה גדולה- ולא רוצים לערב את הבנק בהוצאות הספציפיות הכרוכות בה, או שבקשת הלוואה ב"מסלול הסטנדרטי" דרך הבנק- פשוט לא אושרה להם. הלוואה לכל מטרה מיועדת בדיוק על מנת לתת מענה לצרכים של אנשים כאלה.

כשמדברים על הלוואה לכל מטרה, באילו סכומים מדובר?

ברוב המכריע של המקרים, ההלוואות החוץ בנקאיות שניתנות דרך האינטרנט, הן סביב כמה עשרות אלפי שקלים ולא יותר ממאה אלף. זה אולי לא נשמע כמו סכום שהוא "בשמיים", אבל עבור הרבה אנשים מדובר בסכום שעשוי להציל את חייהם, או לחילופין- לסייע להם להגשים חלום.

קהל היעד של הלוואה לכל מטרה הם ברובם מסורבים של הבנקים, אך ישנם יוצאי דופן כמובן, שייתכן וכן היו מקבלים הלוואה בנקאית רגילה, אילו היו מבקשים זאת. עם זאת, סוג כזה של הלוואה ניתנת רק לאחר מתן בטחונות לבנק, גיוס של אנשים שישמשו כערבים, ובעיקר בירוקרטיה מורכבת וסיכון גדול למסגרת האשראי- ואת זה אותם האנשים אינם מעוניינים לחוות.

מה אפשר לעשות עם מאה אלף שקלים, מלבד כיסוי חובות?

מלבד היכולת לכסות את האוברדראפט לפני שהוא הופך למצוקה כלכלית של ממש, הלוואה לכל מטרה עשויה לייצר עבור הלווים "מקפצה כלכלית" אמיתית בחיים. שדרוג של רכב, שיפוץ בדירה או נסיעה ארוכה לטיול מחוץ לארץ- הכסף עצמו, שניתן במהירות רבה- מאפשר תחושת עצמאות פיננסית, שככל הנראה לא הייתה יכולה להיווצר בדרך אחרת.

כיצד ניתן למצוא הלוואה לכל מטרה בתנאים הטובים ביותר?

מומלץ להכין מראש רשימה של הדברים שחשובים לכם, בטרם תחתמו על הסכם הלוואה- אם זו פריסת תשלומים נוחה, גובה הריבית וכדומה.

סקר שוק יוביל אתכם אל כמה חברות המציעות הלוואות חוץ בנקאיות בישראל- חשוב שתעשו השוואה ביניהן ותתעקשו לקבל הצעות להסכם, על מנת לבחון את תנאי ההחזר המוצעים לכם בכל אחת מאותן חברות, ולוודא שהם המיטביים ביותר עבורכם.